Hakkımızda

Öncü Bakliyat Ailesi 1976 yılında Mersin’de başlayan gıda toptancılığı işini 2014 yılında YILDIZAGRO ile devam etmiş ve güvenilirliğini kanıtlayarak saygın esnaflar arasında yerini almıştır. Günümüzde ise bir aile şirketi şeklinde, gelişen çağa ve teknolojiye uygun olarak kurumsallaşmasını tamamlamış, profesyonelliği sistemine oturtmuş durumdadır.

Günlük 400/ton Bakliyat üretim, eleme ve paketleme şeklinde ticari hayatını sürdüren yıldızagro, son yıllarda sürekli kendini yenilemiş ve bu süre zarfında 35’den fazla ülkeye ihracat hedeflerini gerçekleştirmiş bütün istatiksel verilere bakıldığında hep büyümesini ikiye katlamıştır.

Vizyon

Yıldızagro’da temel prensip işlenen ürünlerin öncelikle kaliteli ve hijyenik üretilmesi, sonrasında da müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hedef pazarlara sunulmasıdır. Doğru ürün, doğru kalite ve doğru fiyat politikasıyla müşterilerinin yanında olmayı kendine hedef belirlemiştir.

Misyon

Gelecekte de başarılarımızı devam ettirerek sektörümüzde daha da büyük olmayı amaçlıyor, bu doğrultuda hedeflerimizi hep en üst sınırda tutuyoruz.